Safran Thermal Resort SPA & Convention Center Odaları

bir birinden konforlu odalar sizleri bekliyor..

Safran Thermal Resort SPA & Convention Center Standart Oda
Standart Oda

Standart Oda 

28 metrekare olan standart odalar bir yatak odasından meydana gelmektedir. Banyoları küvetli olan odalarımızda oda zeminleri halı, banyo ve balkon zeminleri ise seramiktir. Banyoda küvet, plazma televizyon, telefon, merkezi klima, internet, minibar ( ücretli ), saç kurutma makinesi, kasa ve banyolarda da telefon bulunmaktadır. Odada termal su bulunmamaktadır.

Safran Thermal Resort SPA & Convention Center Superior Oda
Superior Oda

Superior Oda

41 metrekare olan superior odalar 1 yatak odası ve balkondan meydana gelmektedir.Banyoları küvetli olan odalarımızda oda zeminleri halı, banyo ve balkon zeminleri seramiktir. Banyoda küvet, plazma televizyon, telefon, merkezi klima, minibar ( ücretli ), internet, saç kurutma makinesi, kasa ve banyolarda da telefon bulunmaktadır. Odada termal su bulunmamaktadır.

Safran Thermal Resort SPA & Convention Center Family Room
Family Room

Family Suit

50 metrekare olan aile odaları 2 yatak odasından oluşmaktadır. Banyoları küvetlidir. Oda zeminleri halı, banyo ve balkon zeminleri ise seramiktir. Banyoda küvet, plazma televizyon, telefon, merkezi klima, minibar ( ücretli ), internet, saç kurutma makinesi, kasa ve banyolarda da telefon bulunmaktadır. Odada termal su bulunmamaktadır.

Safran Thermal Resort SPA & Convention Center Corner Suite
Corner Suite

Corner Suite

Corner suit odalar 58-65 metrekare genişliğinde olup; 2 yatak odası, 1 oturma alanı ve 1 balkondan oluşmaktadır. Tüm odalarda; Oda zeminleri halı, banyoda küvet, Lcd televizyon (her iki yatak odasında da), telefon, merkezi klima, minibar ( ücretli ), internet, saç kurutma makinesi, kasa, buklet malzemeleri, havlu seti bulunmaktadır. Odada termal su bulunmamaktadır.

Safran Thermal Resort SPA & Convention Center Premium Villa
Premium Villa

Villa Suit 

75 metrekare olan villa suit odalarımızda 1 yatak odası bir açık mutfaklı salon ve 1 balkondan meydana gelmektedir. Banyolarının içinde kendine ait özel termal havuzu bulunan odalarımızın zemini laminant parke olup ıslak zeminler mermerdir. Oda içerisinde plazma televizyon, telefon, merkezi klima, internet, saç kurutma makinesi, kasa ve banyolarda da telefon bulunmaktadır. Odada termal su mevcuttur.